Kviečiame prisijungti prie protesto akcijos!!!
 
2012 m. birželio 20 d.
 

Samdomų darbuotojų profesinės sąjungos nariai š.m. birželio 21 d., Vilniuje, rinksis į mitingą prie Seimo, palaikydami Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) rengiamą „itališką" protesto akciją ir pareigūnų reikalavimus didinti darbo užmokestį, nustatyti 40 val. darbo savaitę, mokėti už viršvalandžius. Panašios problemos spaudžia daugumą privataus sektoriaus dirbančiųjų: už mokamą atlygį neįmanoma pragyventi neprasiskolinus, nuolatinis darbo krūvių didinimas ir neapmokami viršvalandžiai, nors ir didina pelnus, tačiau alina darbuotojus.

Vyriausybė negirdi profsąjungų argumentų. Stumiant Darbo kodekso liberalizavimo projektą, teikiant jį svarstyti Seimui aplenkiant Trišalę Tarybą, prisidengiama kilniu tikslu: mažinti nedarbą bei gaivinti ekonomiką. Tačiau akivaizdu, kad tai verslo užsakymas, kuriuo darbdaviai norėtų įtvirtinti įstatymiškai de facto veikiančią sistemą.

Drastiški bandymai apkarpyti darbuotojų garantijas, siekis sutvirtinti darbdavių pozicijas ir atimti teises iš dirbančiųjų paaštrėjo, kai Vyriausybė atmetė profsąjungų reikalavimą padidinti MMA iki 900 Lt ir ciniškai pasiūlė 50 Lt padidinimą. Realiai darbuotojai laimės tik 36 Lt.

Išreikšti savo poziciją kviečiame birželio 21 d., ketvirtadienį, 12 val. prie Seimo!

SAMPRO

 
 
Visos temos
Kraunama...
Svarbu