Prašome per „Darom” akciją neišnaudoti darbuotojų
 
2012 m. balandžio 18 d.
 

Samdomų darbuotojų profesinė sąjunga (SAMPRO) kreipėsi į didžiuosius prekybos centrus ragindama nemanipuliuoti „Darom" akcija. SAMPRO pabrėžia, kad puiki idėja neturi tarnauti siekiams pasinaudoti nemokama darbo jėga.

Kelis metus iš eilės kai kurios verslo įmonės, naudodamos psichologines poveikio priemones, vertė darbuotojus dalyvauti neaiškiose akcijose. „Darom" vardas buvo naudojamas įmonės socialinio atsakingumo viešinimui, o iš tiesų darbuotojai dirbo nemokamai laisvomis nuo darbo dienomis. Kai kurie jų plovė parduotuvių langus, sandėlius, rinko šiukšles parduotuvių prieigose.

Kai kurios įmonės suvokia šios akcijos aktualumą bei kilnius siekius, todėl daugelis jų siekia parodyti visuomenei, kad ir verslas lieka neabejingas. Tačiau, abejingumas aplinkosaugai atsiskleidžia ieškant būdų kaip akciją paversti nauda sau.

Manome, kad kovoti su pasekmėmis beprasmiška. Tai darėme prieš tai stengdamiesi atkreipti akcijos organizatorių bei visuomenės dėmesį. Šiemet laiškais kreipėmės į darbdavius tikėdamiesi, kad jie nekartos tų pačių klaidų. Taip pat norime paskatinti darbuotojus nesileisti išnaudojamiems.

I. Judina

Primename, kad šeštadienį gyventojai per akciją „Darom 2012" raginami švarinti viešąsias erdves. Penktąjį kartą šalyje vyksianti akcija bendram tikslui šiemet tikisi suvienyti daugiau nei dešimtadalį Lietuvos gyventojų.

 


Skaitykite daugiau: http://verslas.delfi.lt/business/praso-per-darom-akcija-neisnaudoti-darbuotoju.d?id=58344352#ixzz1skl6dfVU

 
 
Visos temos
Kraunama...
Svarbu