Turizmo bendrovė – pinklės klientams ir darbuotojams
 
2011 m. gegužės 24 d.
 

Skandalingai pagarsėjusi turizmo įmonė  „Amber Promotion” pakeitė savo veidą. Šių metų pradžioje Valstybiniam turizmo departamentui prie Ūkio ministerijos ir Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai įspėjus gyventojus dėl neteisėtos įmonės veiklos, atrodo, minėtos bendrovės savininkas rado būdą, kaip toliau tęsti veiklą – įsteigė tos pačios veiklos pobūdžio įmonę UAB „Atostogų sandėlis”, kuri įnirtingai ėmėsi išnaudoti darbuotojus, teigia Samdomų darbuotojų profesinės sąjungos (SAMPRO) pirmininkė Irina Judina.

„Mes pasirašėme darbo sutartis, kuriose nebuvo tiksliai apibrėžtos darbo sąlygos. Darbas šioje įmonėje – tai nuolatinės komandiruotės, viršvalandžiai, stresas. Tikėjomės, kad alinančias darbo sąlygas bent iš dalie kompensuos algos, bet paaiškėjo, kad niekas mums algų mokėti nenorėjo ir mes turėjome nuolat „išmušinėti“ savo uždirbtus pinigus. Mums kartais sumokėdavo po 50 litų per dieną be jokios tvarkos ir sistemos. Vieną dieną balandžio pabaigoje iš darbo išėjo daugiau nei 20 žmonių. Su jais įmonė turėjo atsiskaityti iš karto, tačiau savo pinigų dalis žmonių iki šiol neatgavo“, - teigia UAB „Atostogų sandėlis“ dirbusi Milda Lukoševičiūtė.

Tai, kad D. Britanijos piliečio Guy Jane naujoji įmonė pasižymi visišku nesiskaitymu su savo darbuotojais, kurių iš karto pasamdė net kelias dešimtis, teigia ir SAMPRO pirmininkė Irina Judina.

„Kai gavome darbuotojų skundą, mes nusprendėme susitikti su įmonės „Atostogų sandėlis“ direktoriumi Nerijumi Ereminu, kuris mums pažadėjo, kad didžiulis įsiskolinimas kelioms dešimtims išėjusių darbuotojų bus padengtas per savaitę nuo gegužės 9 iki gegužės 15 dienos. Tačiau savo pažadų Nerijus Ereminas nesilaiko ir kol kas išėję darbuotojai jokių pasikeitimų nepajuto. Todėl pinigus bus bandoma grąžinti teismo keliu“, - sako I. Judina.

Profesinės sąjungos pirmininkė akcentavo, kad jei dėl „Amber promotion“ veiklos nukentėdavo keliauti pasiryžę žmonės, tai panašu, kad naujosios įmonės strategija skiriasi – siekiama išnaudoti įmonėje dirbančius darbuotojus ir taip kurti pridėtinę vertę įmonei. I. Judina įspėjo, kad ieškantiems darbo reikėtų vengti minėtos įmonės pasiūlymų. Pažymėtina, kad įmonės veiklą tikrino ir Valstybinė darbo inspekcija, kuri nustatė pažeidimus.

Daugiau informacijos:

Irina Judina
Samdomų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė
Mob.: 861527478

 
 
Visos temos
Kraunama...
Svarbu