Naujininkų NORFA taupo darbuotojų ir klientų sveikatos sąskaita
 
2010 m. vasario 12 d.
 

Samdomų darbuotojų profesinės sąjungos atstovai šiandien lankėsi vienoje Vilniaus Naujininkų rajono NORFOS parduotuvėje. Nors profsąjunga neturi narių šioje parduotuvėje, SAMPRO pasiekė parduotuvės klientų skundai, kad šioje parduotuvėje visą žiemą nėra šildoma. Kartu su profsąjungos atstovais parduotuvėje lankėsi Italijos prekybos ir paslaugų sektoriaus profsąjungos atstovė, kuri šią savaitę dalyvauja Tarptautinėje konferencijoje Vilniuje.

Apsilankius parduotuvėje buvo konstatuota, kad NORFOS parduotuvė yra visiškai nešildoma, o prie įėjimo stovintis šildytuvas nėra įjungtas. Tokia pat padėtis buvo aprašyta klientų skunde, kuriame minima, kad parduotuvė nuo pat rudens visai NEBUVO šildoma (net esant ypatingiems šalčiams). Temperatūra salėje šiuo metu yra apie 12 laipsnių (lauke -6).

Dėl šio problemos profsąjunga kreipėsi į NORFOS vadovybę. Jei problema nebus išspręsta per kelias paras - profsąjunga bus priversta inicijuoti Darbo inspekcijos patikrinimą. SAMPRO turi informacijos, kad Lietuvoje yra daugiau tokių visiškai nešildomų NORFOS parduotuvių.

 
 
   Nuotraukos
 
 
 
Visos temos
Kraunama...
Svarbu