SAMPRO organizavo mokymus savo nariams
 
2009 m. lapkričio 08 d.
 

SAMPRO, kartu su Lietuvos darbo federacija, organizavo mokymus profsąjungos nariams. Seminare Vilniuje dalyvavo 20 aktyvių narių iš Kauno, Kretingos, Visagino ir Vilniaus. Seminaro pirmasis pusdienis buvo skirtas ekspertų pranešimams.

Seminare pranešimą skaitė Darbo inspektorė Ilona Mikutytė, kuri kalbėjo apie psichosocialinių rizikos veiksnių vertinimą įmonėse (atsisiųsti pranešimą). Stresas darbe - tai problema, kurią privalo įvertinti ir spręsti darbdaviai ir darbuotojų atstovai. Išklausę pranešimą, seminaro dalyviai pažymėjo, kad parduotuvių praktikoje pasitaiko visi psichologinio smurto požymiai - tai ir neteisingas darbų paskirstymas, bauginimas, darbuotojų negalėjimas dalyvauti sprendimų priėmime ir negalėjimas kelti kvalifikaciją.

Kitas pranešimas, kurį pristatė Lietuvos darbo federacijos teisininkė Neringa Sarulytė, buvo skirtas konfliktams darbe ir darbo drausmės pažeidimams. Ne paslaptis, kad darbdaviai dažnai manipuliuoja darbuotojų nežinojimu savo teisių ir skiria neteisėtas nuobaudas ir reikalavimus.

Antroji seminaro dalis buvo skirta praktinių problemų sprendimui. Kiekvienas dalyvis galėjo gauti nemokamą teisininkų konsultaciją. Renginio pabaigoje vyko SAMPRO profsąjungos valdančiųjų organų rinkimai.

Peržiūrėti ir atsisiųsti skaidres:

 
 
   Nuotraukos
 
 
 
Visos temos
Kraunama...
Svarbu