Samdomų darbuotojų proesinė sąjunga palaiko protesto akciją prieš naująjį Darbo kodeksą
 
2016 m. birželio 24 d.
 

Samdomų darbuotojų proesinė sąjunga palaiko protesto akciją prieš naująjį Darbo kodeksą, kuri prasidėjo Kaune ir birželio 22 d. persikraustė prie Vyriausybės Vilniuje. Kviečiame visus pagal išgales atvykti į Vilnių birželio 27 d., 12 val., į Kudirkos aikštę arba prisijungti vėliau, nes protestas tęsis tol, kol Darbo kodekso nuostatos, apkarpančios darbuotojų socialines garantijas, nebus atšauktos.
 
Protestuotojų manifestas:
 
Mes esame čia, kadangi naujai priimtas darbo kodeksas kenkia Lietuvos žmonėms. Politikai visiškai neatsižvelgė į dirbančiųjų, profesinių sąjungų ir Lietuvoje gyvenančių žmonių teises. Visi darbuotojams naudingi pasiūlymai buvo atmesti ir nesvarstomi.
 
Kreipiamės į visus žmones: burkimės ir parodykim, kad mums ne vis vien, kokius sprendimus priima politikai. Naujai priimtas darbo kodeksas parodė, kad politikai neatstovauja žmonėms, todėl kovojam už savo teises patys!
 
Kviečiame pirmadienį nuo 12 val. rinktis prie mūsų Vyriausybės su palapinėmis ir taikiai užimti Kudirkos aikštę. Kviečiame atsiimti politiką ir mūsų viešąsias erdves. Atsiimkim teisę spręsti dėl mūsų gyvenimų kiekvieną dieną, o ne tik kartą per metus.
 
LAUKIAM PREZIDENTĖS VETO!
MES NIEKUR NESITRAUKSIME!

 
 
Visos temos
Kraunama...
Svarbu