Karoliniškių poliklinika: sveikatos priežiūros įstaiga ar kalėjimas?
 
2013 m. rugpjūčio 13 d.
 

Darbdavių savivalei kelią gali užkirsti tik pačių dirbančiųjų sąmoningumas ir pasipriešinimas. Ar įstatymų žinojimas ir nepriekaištingas pareigų vykdymas apsaugo darbuotojus, kaip silpnesnę darbo santykių šalį, nuo persekiojimo?

Karoliniškių poliklinikos kineziterapeutė A.Kavaliauskaitė Aukščiausio teismo sprendimu grąžinta į buvusias pareigas. Tačiau administracija nesusitaiksto su teismo sprendimu ir ištisus metus taiko medikei priemones, prilygsiančias psichologiniam kankinimui, kurdama precedentus naujiems ginčams bei teismų byloms: iš medikės atimta Konstitucinė teisė į kasmetinį poilsį; kvestionuojant gydytojų išvadas dėl sveikatos, vadovybė kuria schemas, pagal kurias būtų atlikti priverstiniai sveikatos patikrinimai; administracija nesiima jokių veiksmų, užtikrinančių sveikatai saugių darbo sąlygų. Žiauriai taktikai pagrįsti kuriami vidiniai teisės aktai, kurie įteisins darbuotojų besąlygišką paklusnumą vadovybei.

Š.m. rugpjūčio 13 d. 10.30 val. Medikų ir Samdomų darbuotojų profesinių sąjungų atstovai, protestuojantys prieš įstatymų laužymą ir psichologinio smurto taktikų naudojimą, piketuos prie VšĮ Karoliniškių poliklinikos, L.Asanavičiūtės g. 27 A, Vilniuje, ragindami poliklinikos administraciją atsipeikėti ir baigti darbuotojos persekiojimą bei naujų, visoms teisės normoms prieštaraujančių projektų įgyvendinimą.

Stabdykime smurtą darbo vietose!
Poliklinika – tai sveikatos priežiūros įstaiga, neleiskime paversti ją kalėjimu!

SAMPRO
Pirmininkė Irina Judina
861527478

 

 
 
Visos temos
Kraunama...
Svarbu