Lapkričio 9 d. - piketas prie konservatorių būstinės prieš jų vykdomą politiką Zarasuose
 
2012 m. lapkričio 08 d.
 

Zarasų rajonas garsėja ne tik balsų pirkimu per rinkimus, bet ir bene pilietiškiausia bendruomene, kurią, vietos valdžia visaip stengiasi nutildyti. Tildė, kai badavo naikinamų kaimo mokyklų vaikų tėvai, susidoroti bandoma ir su neseniai streikavusiais mokytojais. Vienuolika dienų trukusį streiką jie nutraukė, kai su rajono meru konservatoriumi Arnoldu Abramavičiumi buvo pasirašytas susitarimas, kurio visi punktai vėliau buvo patvirtinti savivaldybės taryboje.  Deja, tuoj po to mokyklų vadovai teismui apskundė streiko teisėtumą. Tokiu būdu savivaldybės atstovai sulaužė susitarimą su mokytojais ir siekia morališkai bei finansiškai sužlugdyti pilietiškai aktyvius mokytojus.

Grupė profsąjungų ir socialinių aktyvistų lapkričio 9 d. (tą dieną Zarasų apylinkės teisme vyks teismo posėdis), 10.30 val. rengia zarasiškių palaikymo piketą prie Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos būstinės Vilniuje (L.Stuokos-Gucevičius g. 11).

Viena iš piketo organizatorių, Samdomų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Irina Judina sako: „Mes smerkiame konservatorių ir jų koalicijos partnerių naudojamus metodus, kuriais siekiama susidoroti su mokytojais Zarasuose. Savo rinkiminėje programoje jie kalba apie bendruomenę, pilietiškumą, o realiame gyvenime  savo tikslams pasiekti naudoja prievartos aparatą – teismus“.

 

Kontaktiniai asmenys:
Samdomų darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Irina Judina
Tel.
8 615 274 78

LŠDPS Zarasų rajono susivienijimo pirmininkas Andrius Navickas
Tel. 8 601 57747

 
 
   Nuotraukos
 
 
 
Visos temos
Kraunama...
Svarbu