Linas Kranauskas: noriu atkreipti dėmesį...
 
2012 m. spalio 09 d.
 

Tai dar sykį noriu atkreipti dėmesį į žaliųjų kandidatus šiuose rinkimuose, po kurių dar 4 metus teks taikstytis su dabartine politine neįgalybe.. dėl įvairių priežasčių, įskaitant net ir, deja, mūsų pačių vidines.

Susiimkime bent dėl kelių žmonių, kurie atstovaus mūsų vertybėms ir pasirinko šį sudėtingą kelią, kurio dažnai nesupranta net ir visuomenininkai, bet kuriame idealizmui skintis dar sunkiau ir tam reikia dar daugiau jėgų bei palaikymo. Kviečiu prisijungti prie

Tomo puslapio:
www.facebook.com/tomilinas, štai jo iškalbingi straipsniai:

http://www.delfi.lt/news/balsuok2012/politikoakimis/ttomilinas-zaliosios-politikos-pagrindai-arba-kodel-nereikia-jungti-lentvario-prie-vilniaus.d?id=59623289

http://www.lvls.lt/lt/index.php?option=com_content&view=article&id=1182%3Aapie-mokyklas-tvarte-ir-laukins-gamtos-institut&catid=2%3Apagrindinis&Itemid=1#.UHLWppgxo48

Virginija feisbuke:
www.facebook.com/vvingriene, jos principus ir veiklas žinome.

Siūlyčiau palaikyti ir tame pačiame sąraše esančius

Andrejų Gaidamavičių, Vytautą Mikelionį, http://www.facebook.com/VytautasMikelionis ir prie jo neprisijungusį Lauryną Okockį: http://www.facebook.com/laurynas.okockis.9

Prašau išplatinti žinomiems kandidatams, partijoms, organizacijoms ir mūsų kuklią iniciatyvą www.zali.lt/pasizadejimai. Kandidatų įsipareigojimai dėl atominės energetikos ir jų laikymasis bei tikrinimas po rinkimų sustiprins ir mūsų veiklą šiame referendume, kurio pasekmės labai priklausys nuo politikų.

Tomas Tomilinas :

Draugai,

jau tikriausiai žinote, kad kandidatuoju į LR Seimą. Jei dar neapsisprendėte už ką balsuoti, kviečiu balsuoti už mane ir dalyvauti mano rinkiminės kampanijos veikloje. Daugelis gerai žinote mano pažiūras ir įsitikinimus.
Esu žalias kairysis, kuriam labai svarbu, kad išliktų Lietuvos kaimas. Kad miestuose būtų daugiau erdvės ir galimybių pėsčiajam ir neįgaliajam (o Zuokas nesunaikintų troleibusų!!) Kad mūsų maistas būtų kuo švaresnis ir sveikesnis, kad nevalgytume morkų iš Portugalijos kol masiškai emigruoja ir prasigeria mūsų kaimo žmonės. Kad daugiau galintys ir turintys dalintųsi savo galimybėmis su kitais, kad profesinės sąjungos pagaliau taptų rimtu socialinio dialogo partneriu.

Dalyvauju rinkimuose kartu su partija, kurioje esu jau daugiau nei 10 m. - Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Tai stipri nesusikompromitavusių, sąžiningų ir kompetentingų žmonių komanda. Nežadame aukso kalnų ir nemeluojame. Konkrečiai sprendimais Seime ir savivaldybėse galime įrodyti, kad žinome kaip spręsti kosminių šildymo kainų, ekonomikos gaivinimo ir socialinės atskirties problemas. Visos rinkiminės programos idėjos yra realistinės ir jas galima įgyvendinti. Mūsų kandidatas į premjero postą - geriausias Lietuvos meras Bronis Ropė (Ignalina). Turbūt girdėjote, kad inicijavome referendumą dėl atominės elektrinės, kuris vyks kartu su Seimo rinkimais. Tikrai nenoriu prašyti balsuoti už žaliuosius, jei pritariate atominės elektrinės statybai arba išpažįstate kitokias vertybes.

Kaip jūs galite padėti:

-išplatinti šią informaciją draugams, giminėms ir rekomenduoti balsuoti už valstiečių ir žaliųjų sąjunga (Spalio 14 d. už 14 partijos numerį)

-paimti keletą mano lankstinukų ir išplatinti juos savo ratui. padėti juos savo biure ar mėgstamiausioje kavinėje (tai tikrai nėra draudžiama)

-paspausti LIKE mano facebooko puslapiui ir paraginti kitus

Mano puslapis Facebooke:
http://www.facebook.com/Tomilinas

Mano puslapis su bazine informacija, straipsniais, komentarais:
http://www.lvzs.lt/tomilinas

p.s. Pasirašykit peticiją

Skambinkit ir rašykit: 8686 27 469

Irina Judina:
artėja Rinkimų ir Referendumo diena.Tikimės, kad nesate apolitiški ir dalyvausite rinkimuose, kad ateinančius 4 metus gyventume šalyje, kurios valdžią rinkome "mes", o ne "už mus".

Šiandien tenka konstatuoti, kad kosminiais tempais didėja atotrūkis tarp tautos ir valdžios, tarp skurstančiųjų ir turtingųjų.
Valdžia "tepasi ikrus ant sviesto" ir stebisi, kodėl liaudis nepatenkinta ir vis dažniau išeina į gatves.

Esant tokiai padėčiai profsąjunga, pati būdama nepolitine organizacija, negali likti nuošalyje ir kviečia palaikyti partiją,
kurios ideologija ir konkretūs darbai labiausiai suderinami su dirbančiųjų lūkesčiais.

2008 -siais Tomas Tomilinas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininko pavaduotojas, padėjo mums įkurti profsąjungą IKI tinkle, po metų kartu įsteigėme SAMPRO. Nuolatinė pagalba - protesto akcijų organizavimas, tinklalapių kūrimas, veiklos viešinimas - padėjo mums išsilaikyti. Nesavanaudiškumas, viešo intereso prioritetas, netrivialių sprendimų ieškojimas įteigė pasitikėjimą juo ir jo suburta jaunų aktyvių žmonių, komanda.

Tai tik keli sausi argumentai, dėl ko raginame spalio 14 d. palaikyti Nr. 14 - Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą, o reitinguojant - Toma Tomiliną, sąrašo Nr.12.

 
 
Visos temos
Kraunama...
Svarbu